Hobby

MediaMarkt na PGA

Poznań Game Arena zbliża się wielkimi krokami. Nie może zabraknąć na nim MediaMarkt, który po ubiegłorocznym sukcesie na PGA, przygotowuje dla graczy jeszcze więcej

Data publikacji: 2017-09-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MediaMarkt na PGA
Kategoria: Hobby

Podczas tegorocznej edycji, MediaMarkt zajmie całą halę nr 7, gdzie oprócz prezentacji najnowszych technologii, do dyspozycji odwiedzających będzie też sklep MediaMedia z szeroką ofertą najlepszych marek gamingowych w specjalnie przygotowanych cenach targowych. Ważnym punktem dla graczy będzie scena, na której odbędą się liczne turnieje i konkursy.

 

Gwiazdy tak blisko

PGA to także niepowtarzalna okazja do spotkania się z gwiazdami YouTube ’a i Twitcha, takimi jak Isamu i jego Pompa Team. W hali MediaMarkt pojawią się też m.in. mocni reprezentanci sceny League of Legends, czyli Nervarien, Leo i Kubon. Miłośnicy Counter-Strike: Global Offensive ucieszą się z wizyty Leha, a fani Minecrafta dostaną szansę spotkania z Ljay’em. Swoją wizytę zapowiedzieli także NrGeek, CTSG, CichyWuj czy Dorianlych. W rolę wodzirejki wcieli się Namidonobaka. Na stoisku MediaMarkt nie zabraknie również tak oczekiwanych topowych cosplayerek: Shiroi Ookami, Mai Linh i Ani Klemeńskiej. Dziewczyny dadzą show!

 

Drużyna MediaMarkt

W hali MediaMarkt pojawią się stoiska czołowych producentów działających w branży elektronicznej, m.in.: Logitech, Samsung, Seagate czy Trust. Poza stoiskami producentów, w sklepie MediaMarkt będą czekać specjalne oferty od Razer, Genesis, Fury, Seagate, Trust, SteelSeries, LG, HyperX, Hama, Creative oraz wiele innych atrakcyjnych propozycji. Odwiedzający stoisko mogą liczyć na specjalne promocje, a niektóre produkty będzie można nabyć nawet za 50% ceny.

 

Będzie się działo

W prowadzonych na scenie MediaMarkt konkursach będzie można wygrać wiele cennych sprzętów gamingowych. Do dyspozycji gości będzie również olbrzymia strefa Free2Play z ponad 20 gamingowymi stanowiskami.

 

– MediaMarkt od dawna towarzyszy użytkownikom technologii w odkrywaniu przyjemności, jakiej dostarcza nam ona na co dzień – mówi Ireneusz Zygmunt, Dyrektor Działu Zakupu MediaMarkt. – Nie inaczej będzie podczas PGA 2017. Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowszy sprzęt i najciekawsze rozwiązania. Zapraszamy wszystkich fanów gamingu – atrakcji i wyjątkowych wrażeń z pewnością nie zabraknie.

A to już wiesz?  Interaktywna wystawa „Top Secret – ściśle tajne” w Zielonych Arkadach

 

Wydarzenia przygotowane przez MediaMarkt odbędą się się w dniach 6-8 października w hali nr 7, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

źródło: Biuro prasowe

Załącznik:
MediaMarkt na PGA - Poznań Game Arena zbliża się wielkimi krokami. Nie może zabraknąć na nim MediaMarkt, który po ubiegłorocznym sukcesie na PGA, przygotowuje dla graczy jeszcze więcej atrakcji.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy