Hobby

PORTRETY IKON POPKULTURY – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ

PORTRETY IKON POPKULTURY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 22 września, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego

Data publikacji: 2018-09-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: PORTRETY IKON POPKULTURY – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ
Kategoria: Hobby

PORTRETY IKON POPKULTURY – WARSZTATY KREATYWNE – ŁÓDŹ

22 września, godz. 13:00 – 15:00

empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

 

Artystyczne farby akrylowe powstawały równolegle do nurtu Pop Art, kojarzonego z takimi artystami jak Andy Warhol czy Roy Lichtenstein. Akryl był idealny do kładzenia płaskich plam koloru, które były charakterystyczne dla tego stylu. Dlatego artyści lat 50-tych pokochali farby akrylowe. Dziś to także jedne z najpopularniejszych farb. Na warsztatach, inspirując się fotografiami współczesnych ikon popkultury, stworzymy akrylowe portrety. Na zajęcia zaprasza empik wspólnie z firmą Colart.

 

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072.

źródło: Biuro prasowe

Załącznik:
PORTRETY IKON POPKULTURY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ - PORTRETY IKON POPKULTURY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 22 września, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

A to już wiesz?  WARSZTATY KREATYWNE - WIOSENNE OZDOBY Z GLINEK

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy