Hobby

Spędź lato z Portem Łódź!

Podczas tegorocznych wakacji Port Łódź z myślą o Klientach przygotował różnorodne atrakcje. Na urokliwym Patio znajduje się strefa relaksu, dmuchany zamek dla maluchów, piaskownica oraz największa atrakcja i hit wakacji – bezpłatna i czynna codziennie wrotkarnia „pod

Data publikacji: 2019-07-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Spędź lato z Portem Łódź!
Kategoria: Hobby

Podczas tegorocznych wakacji Port Łódź z myślą o Klientach przygotował różnorodne atrakcje. Na urokliwym Patio znajduje się strefa relaksu, dmuchany zamek dla maluchów, piaskownica oraz największa atrakcja i hit wakacji – bezpłatna i czynna codziennie wrotkarnia „pod chmurką”.

WROTKOWISKO NA PATIO

Na Patio Portu Łódź przez całe wakacje działa bezpłatne wrotkowisko. To tu przez cały tydzień (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 12:00 – 20:00 można do woli szaleć na wrotkach na profesjonalnym torze o wielkości 200 mkw. Na Patio znajduje się też wypożyczalnia sprzętu, w której do dyspozycji są wrotki w różnych rozmiarach, kaski i ochraniacze. Dodatkowo, w soboty i niedziele handlowe można skorzystać z bezpłatnej pomocy instruktorów, którzy służą wsparciem każdemu, kto podejmuje pierwsze próby jazdy lub chce podszkolić swoją technikę poruszania się na ośmiu kółkach. Do korzystania z wrotkarni Centrum zachęca także grupy zorganizowane, kontakt w celu rezerwacji torowiska dostępny jest na stronie http://kolowrotki.com.pl/  

STREFA RELAKSU I ZABAW DLA DZIECI

Na wszystkich spragnionych relaksu, na Patio w otoczeniu urokliwej fontanny  czekają leżaki, kosze plażowe oraz hamaki, w których można się wygodnie położyć i oddać słodkiemu wakacyjnemu lenistwu! Osoby, które lubią wypoczywać aktywnie, mogą z kolei skorzystać z boiska do gry w siatkówkę plażową oraz boiska do gry w koszykówkę. Na terenach zewnętrznych zagramy w tenisa stołowego, poćwiczymy w plenerowej siłowni, a także spędzimy aktywnie czas ze swoim czworonożnych przyjacielem w profesjonalnej strefie treningowej. Na dzieci czeka natomiast wielki dmuchany zamek i piaskownica z foremkami do lepienia babek. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

źródło: Biuro prasowe

Załącznik:
Spędź lato z Portem Łódź! - Podczas tegorocznych wakacji Port Łódź z myślą o Klientach przygotował różnorodne atrakcje. Na urokliwym Patio znajduje się strefa relaksu, dmuchany zamek dla maluchów, piaskownica oraz największa atrakcja i hit wakacji – bezpłatna i czynna codziennie wrotkarnia „pod chmurką”.

A to już wiesz?  Marek Lenc | Empik Klif

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy