Hobby

Tour de France w Empiku Arkadia

Tour de France w Empiku Arkadia
3 sierpnia odbędzie się ósme spotkanie z cyklu „Gramy” w salonie Empik

Data publikacji: 2019-08-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tour de France w Empiku Arkadia
Kategoria: Hobby

W Warszawie na początku miesiąca fani kolarstwa i gier planszowych znajdą coś dla siebie. Już 3 sierpnia odbędzie się ósme spotkanie z cyklu „Gramy” w salonie Empik Arkadia. Podczas wydarzenia uczestnicy zagrają w kultową wyścigową grę „Wielka pętla” (FoxGames), która przeniesie ich do Francji i obudzi w nich ducha zdrowej sportowej rywalizacji.  
  
Wyścig dookoła Francji – Wielka Pętla – jest w świecie kolarskim najważniejszym wydarzeniem sezonu. To czas największego wysiłku. Zawodnicy wiedzą, że muszą dać z siebie wszystko. Pasjonaci tej dyscypliny z zapartym tchem śledzą poczynania swoich ulubieńców. Tym razem i oni będą mogli poczuć się jak zawodnicy Tour de France. Wszystko za sprawą kolejnego spotkania z cyklu „Gramy”, podczas którego sprawdzą swoją zręczność i umiejętności strategiczne, grając w „Wielką pętlę”. 

Każdy z graczy zarządza drużyną składającą się z dwóch zawodników: pomocnika i sprintera. Poruszają swoich kolarzy po planszy, dobierając i zagrywając numerowane karty, które wskazują jak daleko poruszy się każdy z nich. Dzięki ciekawej mechanice, gracz ma wrażenie jakby uczestniczył w autentycznym wyścigu kolarskim. Oprócz dawki sportowych emocji,  wydarzeniu będą również towarzyszyć dodatkowe atrakcje. 

źródło: Biuro prasowe

Załącznik:
Tour de France w Empiku Arkadia - 3 sierpnia odbędzie się ósme spotkanie z cyklu „Gramy” w salonie Empik Arkadia

A to już wiesz?  Rowery elektryczne marki Kreidler. Kolekcja 2016 to aż 27 nowych modeli

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy